OS200J30
Abb OS200J30
Stock No: #AD197489
Fusible Disconnect switch 200A 3 Poles 600VAC, Panel Mount, J Fuse, UL98
Category:
Industrial Controls
Type:
Disconnect Switches
Brand:
Abb
Part No:
OS200J30
Details: